OBALAMY MITY – czyli prosty sposób na edukację duchową!

MIT 1: Wiara i rozum NIE mogą zgodnie funkcjonować w umyśle współczesnego człowieka.

Duchoweporady.pl są wirtualnym miejscem spotkania wiary i rozumu.

Wspólnym dążeniem naszych czytelników, jest rozumowe POSZUKIWANIE prawdy, sensu życia oraz duchowej i naukowej wiedzy o człowieku.


MIT 2: Edukacja duchowa nie jest aktualna dla rozwoju każdej osoby.

W przeładowanym świecie informacyjnym dopasowujemy treści do zainteresowań naszych czytelników, abyś czerpał z wiedzy korzyści.

Proszę, abyś w poniższym sondażu zaznaczył słowa kluczowe, wartości duchowe, które chciałbyś przybliżyć, bardziej poznać lub posiąść.

Z kolei agregator wyszuka oraz uporządkuje najbardziej pożyteczne informacje na dany temat.

www.duchoweporady.pl

Sprawdź czego pragniemy!

Masz wybór 21 talentów duchowych, zaznacz do 10 wartości, które są dla Ciebie najbardziej cenne:

Możesz zaznaczyć do 10 wariantów
UWAGA: Twoje odpowiedzi pozostaną anonimowe, ponieważ są objęte ochroną danych osobowych. Nie możemy Cię zidentyfikować jako konkretną osobę fizyczną, ponieważ w zakresie tej ankiety nie tworzą się profile (umożliwiające śledzenie), nie używamy identyfikatorów internetowych (adresy IP, pliki cookies). Na bazie twych odpowiedzi, tworzy się jedynie anonimowe ID wpisu. Dzięki czemu dane w formie Twych odpowiedzi będą przetworzone i posłużą wyłącznie do celów statystyki zagregowanej oraz prezentacji analityki zbiorczej na stronie. Pod warunkiem, że wyrazisz na to wyraźną zgodę. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności.

MIT 3: Wartości duchowe są abstrakcją.

Jeśli zatrzymałeś się przez chwilę przy powyższym sondażu, zapewne zauważyłeś jak trudno jest określić priorytety, czyli wybrać pewne wartości, przy jednoczesnej rezygnacji z innych..

To mówi nam tylko o tym, że wszystkie te wartości niematerialne w perspektywie pełnego życia są jednakowo WAŻNE.

O talentach duchowych świadczą czyny oraz świadectwa konkretnych ludzi, których możesz posłuchać i przeczytać na łamach naszego wirtualnego serwisu.

www.duchoweporady.pl

Sprawdź świadectwa!

MIT 4: Psychologia i nauka nie mają nic wspólnego z duchowością.

Przedmiotem naszych poszukiwań i rozeznań jesteś Ty człowieku jako istota cielesno-psychiczno-duchowa!

Zintegrowany dostęp do wiedzy ogarnia filozofię chrześcijańską, naukę i psychologię, na temat rozwoju człowieka. Wierzącego bądź niepraktykującego! W sposób jak najbardziej przystępny i zrozumiały. Niewiedza.

Wartościowa wiedza z wiarygodnych źródeł.

www.duchoweporady.pl

MIT 5: Nie mam czasu na rozwój duchowy.

OSZCZĘDZAMY CZAS NASZYCH CZYTELNIKÓW!

Wysłuchanie wykładu edukacyjnego w internecie bądź przeczytanie książki w średnim pochłania od 40 minut do kilku godzin naszego czasu, a nawet całe dni czy tygodnie!

Agregator wykonuje transkrypcję treści mówionej na zasadzie antycypacji. Selekcjonuje najbardziej istotne fragmenty oraz przewodnie myśli budujące!

Duchoweporady.pl pomogą Ci zrozumieć główne myśli autorów i zapamiętać kluczowe spostrzeżenia w ciągu 5-10 minut.

www.duchoweporady.pl

Duże zasoby wiedzy zebrane w jednym miejscu z pomocą mediów społecznościowych. Wideo, audio oraz tekst konwertujemy i streszczamy w kluczową i przejrzystą treść.

Działamy na zasadzie — człowiek przed algorytmem — dlatego własnoręcznie i za pomocą wolontariuszy tworzymy oraz anonsujemy krótkie motywatory wiedzy!

Każdy przekaz ma formę, najważniejszą jest treść.

www.duchoweporady.pl

Sprawdź motywatory!


Pomóż świadczyć - Poleć znajomym!

Jak WIARA w Boga przyczynia się do wzrostu Osoby? [ankieta]

X